Daszki na balkony

Daszki na balkony

Daszki sprzedajemy rozmontowane do samodzielnego montażu ze szczegółową instrukcją. Posiadamy również wykwalifikowane ekipy montażowe, które po wczesniejszym ustaleniu i wycenie mogą wykonać usługe montażową. Zadaszenie możemy wysłać firmą kurierską na dowolny adres w Polsce lub istnieje możliwość skorzystania z usług naszych wyspecjalizowanych ekip montażowych.

Markiza Fastlock® 60 Loggia

To wspornikowe zadaszenie loggii i balkonów mocowane do spodu płyty balkonowej. Jako pokrycie zastosowano dachowe panele poliweglanowe typu Fastlock. Konstrukcję zadaszenia wykonano z aluminium malowanego metodą proszkową na kolor srebrny. Wysięg zadaszenia wynisi 0,6 m licząc od czoła płyty balkonowej. Szerokość zadaszenia jest dowolna ze stopniowaniem co 0,4m

Markiza Fastlock 120®

To wspornikowe zadaszenie mocowane do ściany. Jako pokrycie zastosowano dachowe panele poliweglanowe typu Fastlock. Konstrukcję zadaszenia wykonano z aluminium malowanego metodą proszkową na kolor srebrny. Wysięg zadaszenia wynisi 1,2 m licząc od ściany. Szerokość zadaszenia jest dowolna ze stopniowaniem co 0,4m.

Daszek Fastlock 2.0

Balkon przeznaczony jest do zadaszenia balkonu o szerokości do 1,6 m na ostatnich (najwyższych) kondygnacjach budynków mieszkalnych.Budowa Daszek Fastlock 2.0 Balkon zbudowany jest ze stalowej konstrukcji wsporczej oraz Daszka Fastlock 2.0. Całość konstrukcji malowana jest proszkowo na kolor RAL 9006 (kolor srebrny). Pokrycie zadaszenia wykonano z 4 szt. paneli dachowych Fastlock UNI o długości 2,0 m.

Daszek Fastlock 3.0

Balkon przeznaczony jest do zadaszenia balkonu o szerokości od 1,6 m do 2,6 m na ostatnich (najwyższych) kondygnacjach budynków mieszkalnych. Budowa Daszek Fastlock 3.0 Balkon zbudowany jest ze stalowej konstrukcji wsporczej oraz Daszka Fastlock 3.0. Całość konstrukcji malowana jest proszkowo na kolor RAL 9006 (kolor srebrny). Pokrycie zadaszenia wykonano z 5 szt. paneli dachowych Fastlock UNI o długości 3,0 m.