DASZKI SZKLANE

Almos-2 pragnie Państwu zaoferować nowoczesne daszki szklane, które coraz częściej pojawiają się w architekturze. Ich funkcja ochronna, jak i estetyczna sprawnie wkomponowała się w architekturę krajobrazu miejskiego. Szeroki wachlarz okuć ze stali nierdzewnej wychodzi naprzeciw wymaganiom nowoczesnej architektury. Dzięki naszym okuciom możliwość wykonania daszków jedno oraz wielo-taflowych nie jest już problemem. Wymiary zadaszeń oraz sposób rozmieszczenia mocowań jest każdorazowo dobierany dla potrzeb klienta. Dzięki mocowaniom można wykonać daszki szklane na każdej istniejącej elewacji: z ociepleniem lub bez oraz na konstrukcji stalowej lub aluminiowej. Nasze produkty cechuje wysoka jakość wykonania oraz uniwersalność wykorzystania do wszelkiego rodzaju zastosowań.
Nasze daszki szklane są produkowane na miarę, a nasz zespół pomoże Państwu z każdej fazie od projektowania do instalacji.

Daszki ze szkła - Almos-2
Daszki ze szkła - Almos-2
Daszki ze szkła - Almos-2

Oferujemy szeroką gamę mocowań i akcesoriów, niezbędnych do wykonania większości konstrukcji szklanych tj. daszki szklane, drzwi szklane przesuwne, balustrady szklane czy schody szklane.

Wszelkie konstrukcje szklane wymagają zastosowania mocowań i akcesoriów, w skład których wchodzą mocowania punktowe, uchwyty do szkła czy zamki do drzwi szklanych. Nowoczesny proces produkcyjny sprawia, że produkty naszej firmy wyróżniają się wysoką jakością, estetyką wykonania oraz gwarancją niezawodności.

Pragniemy Państwu zaoferować okucia i mocowania do szkła które oferujemy po atrakcyjnych cenach. Dbałość o każdy element sprawia, że wykonywane przez nas konstrukcje szklane, zadowolą każdego klienta. Wykwalifikowany personel naszej firmy pomoże Państwu dobrać odpowiednie mocowania, akcesoria czy okucia do danej konstrukcji szklanej.

Nasza firma oferuje także usługi montażowe konstrukcji szklanych, konstrukcji ze stali nierdzewnej oraz czarnej.
W celu uzyskania pełnej oferty naszych artykułów prosimy o kontakt bezpośrednio do naszej firmy – tel. 22 678 12 01.