DASZKI ZE STALI NIERDZEWNEJ - LIGHTLINE

Daszki sprzedajemy rozmontowane do samodzielnego montażu ze szczegółową instrukcją. Posiadamy również wykwalifikowane ekipy montażowe, które po wczesniejszym ustaleniu i wycenie mogą wykonać usługe montażową. Zadaszenie możemy wysłać firmą kurierską na dowolny adres w Polsce lub istnieje możliwość skorzystania z usług naszych wyspecjalizowanych ekip montażowych.

Eleganckie akcenty w domu

Subtelne i eleganckie akcenty Twojego domu.

Już samo nowoczesne wzornictwo daszków nad drzwi LIGHTLINE podnosi wartość estetyczną i funkcjonalną strefy wejścia. Typowa sylwetka zadaszenia w kształcie łuku oraz przeźroczysta lub kolorowa satynowana powierzchnia zadaszenia przyciąga spojrzenie i zaprasza do środka.

Oferowane przez nas daszki i zadaszenia wraz ze ściankami to wyroby najwyższej próby. Zastosowane materiały, charakteryzujące się wysoką jakością.Aluminium, szkło akrylowe, smukłe i lekkie aluminiowe wsporniki ze stali nierdzewnej sprawiają, iż nasze daszki i zadaszenia spełniają wszelkie wymogi estetyczne jakie są stawiane przed tego typu wyrobami przez wymagających klientów.

Zastosowanie szkła akrylowego w czterech kolorach: bezbarwny, satyna biel, satyna niebieska, satyna zielona daje możliwość swobodnego dostosowania naszych wyrobów do potrzeb klienta oraz umożliwia odpowiednie wkomponowanie zadaszenia do ogólnej kompozycji budynku.

Dlaczego warto?

Estetyka – lekka konstrukcja nośna wykonana ze stali nierdzewnej, profil deszczowy i przyścienny z aluminium, szkło akrylowe dostępne w czterech kolorach nadaje smukłą linię dla całej konstrukcji. Łatwość zaaranżowania daszku i ścianki w każdej przestrzeni budynku. Zastosowanie zadaszenia ze stali szlachetnej nie zakłóca ogólnej estetyki całego frontu budynku.

Trwałość – wykorzystanie stali szlachetnej nierdzewnej, szkła akrylowego odpornego na działanie czynników zewnętrznych oraz promieni UV zwiększa odporność na procesy starzenia, a także minimalizuje okresowe czynności konserwatorskie naszych zadaszeń.

Czystość użytkowania – uszczelka gumowa w profilu przyściennym “wytycza” opadom deszczowym bezpośrednią drogę do rynny odpływowej.

Szybkość montażu – zestaw elementów do montażu daszków i ścianki jest bardzo lekki i wymaga niewielkiego nakładu sił. Dzięki połączeniu zatrzaskowemu unikamy wiercenia otworów w płycie akrylowej. Specjalne uchwyty zatrzaskowe ze stali nierdzewnej stanowią solidną podporę dla płyty akrylowej. Dzięki demontażowi “zamka zatrzaskowego” można też w prosty i łatwy sposób czyścić całe płyty.

Daszki ze stali nierdzewnej - Almos-2
Daszki ze stali nierdzewnej - Almos-2
przedłużone moduły lightline
Daszki - Almos-2
Jedno „klik!” i pstryk! – zrobione!

Montaż daszków LIGHTLINE jest dziecinnie prosty dzięki sztuczce z jednym „kliknięciem”. Po umieszczeniu szyby ze szkła akrylowego w żłobieniu rynny automatycznie zatrzaskuje się zacisk mocujący, który następnie blokuje się nakładką ze stali szlachetnej.

Wskazówki do konserwacji i pielęgnacji

Wszystkie elementy zadaszenia ze stali nierdzewnej wykonane są z V2A, a ich powierzchnia jest szlifowana drobnoziarniście (grubość ziarna 240).

UWAGA! W określonych warunkach „nierdzewna stal szlachetna” może ulec korozji, jeśli jej powierzchnia wystawiona jest na działanie czynników sprzyjających korozji:

  • ekstremalnie wysoka wilgotność powietrza z zawartością soli (w pobliżu morza);
  • szczególnie silne zanieczyszczenie powietrza w regionach przemysłowych lub w pobliżu ruchliwych ulic (kwaśne deszcze);
  • kontakt z wodą chlorowaną (baseny pływackie);
  • używanie narzędzi i środków pomocniczych, którymi wcześniej była obrabiana stal;
  • styczność z chemią budowlaną;
  • niebezpieczne mogą być również zawierająca sól woda do spryskiwania i pył cementowy, które z betonu elewacyjnego znajdującego się na fasadzie, względnie na parapetach dostanie się (np. wraz z wodą deszczową) na elementy konstrukcji i osadzi się na ich powierzchni.

Czyszczenie może odbywać się poprzez zmywanie łagodnym środkiem do zmywania i czyszczenia, można również stosować środki czyszczące do stali nierdzewnej ogólnodostępne w handlu

UWAGA! Powierzchnie ze stali szlachetnej powinny być czyszczone w tym samym czasie co powierzchnie ze szkła.