OGRODY ZIMOWE

ALMOS-2 jest z firmą Warszawską posiadającą doświadczenie w zakresie projektowania i budowy ogrodów zimowych, w woj. mazowieckim oraz całej Polsce.

Wzory ogrodów
Firma ALMOS-2 oferuje pełną gamę typów ogrodów zimowych o różnych stylach i przy użyciu materiałów wysokiej jakości. Zapewniamy kompleksowa obsługę all inclusive z dostawą i instalacją wszystkich najpopularniejszych typowych wzorów oranżerii. Możemy też wykonać niestandardowe projekty ogrodów zimowych, z uwzględnieniem szczególnych życzeń klientów tj. dach, okna i drzwi jak również doradzić w zakres instalacji ogrzewania i wentylacji. Możemy zaprojektować ogród zimowy o konkretnym kształcie i wielkości.

Wysoka jakość
Firma ALMOS-2 używa tylko najwyższej jakości materiałów do budowy każdej oranżerii. Ogrody zimowe są przedłużeniem domu, a więc powinny być zaprojektowane przy użyciu najwyższej jakości materiałów. Nasze ogrody zimowe są dostępne w kolorze białym oraz w okleinie drewna liściastego. Nasi wysoko wykwalifikowani pracownicy zostali specjalnie przeszkoleni produkcji i montażu ogrodów zimowych.

Pozwolenie na budowę
Wg aktualnych przepisów Prawa Budowlane obowiązującego w Polsce na budowę wolno stojących parterowych budynków gospodarczych, wiat i altan oraz przydomowych oranżerii (ogrodów zimowych) obowiązuje zgłoszenie – jeżeli powierzchnia zabudowy nie przekracza 25 m2 i będą tylko 2 obiekty na każde 500 m2 działki. Na życzenie klienta wykonujemy projekt architektoniczno – konstruktorski co zapewnia kompleksową obsługą klienta.

Materiały
Do budowy dachów oranżerii ALMOS-2 używamy wysokiej jakości systemów angielskiej firmy ULTRAFRAME. Wypełnienie dachu stanowi płyta z poliwęglanu komorowego grubości 25mm lub pakiety szklane float . Ściany naszych ogrodów zimowych składają się z wysokiej jakości systemów firmy DOBROPLAST. Okna i witryny oranżerii są wypełnione pakietami szklanymi float o najniższym współczynniku przenikania. Wszystkie materiały posiadają certyfikaty bezpieczeństwa i są łatwe w utrzymaniu czystości.

Cena
Niektóre firmy wykonujące ogrody zimowe reklamują się jako bardzo tanie, ale często te oferty jest mylące i cena końcowe wychodzi znacznie wyższa. Polityka cenowa ALMOS-2 jest nieco inna. Odwiedzamy klienta w domu uzgadniająca na miejscu standard wykonania który dostosowany będzie do wymagań klienta. Nasza firma jest wykonawcą a zarazem sprzedawcą, a więc nie korzystamy z pośredników (sprzedawców) co sprawia iż cena finalna jest znacznie korzystniejsza dla klienta . Nasze ceny są All inclusive, więc klient widzi za co płaci. Żadnych ukrytych dodatków, tylko pojedyncza jasna cena za cały projekt.